Aktualności

4 marca 2021

Wykończenie pod klucz z firmą Consteel

Kupując mieszkanie lub segment w naszych inwestycjach możecie Państwo skorzystać z jednego z oferowanych pakietów: „mini”, „standard”, „premium” i „prestige”, które różnią się od siebie zakresem usług, materiałami i ceną, ale wszystkie bazują na doświadczeniu architektów i współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami.

...

28 lipca 2021

Prace nabierają tempa - Apartamenty Nad Stawami

Zakończyliśmy prace związane z konstrukcją kondygnacji podziemnej (-1). Udało się to zrealizować z wyprzedzeniem zaplanowanego harmonogramu budowy. Obecnie wykonujemy konstrukcję pierwszej kondygnacji nadziemnej i przygotowujemy się do rozpoczęcia prac murarskich.

...

20 lipca 2021

Zakończenie inwestycji Oaza Spokoju Mazowiecka

Szanowni Państwo, niezmiernie miło jest nam poinformować o zakończeniu budowy naszej inwestycji Oaza Spokoju Mazowiecka i otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie. W imieniu firmy życzymy wszystkim mieszkańcom samych dobrych chwil spędzonych w nowym domu.

...

25 czerwca 2021

Rozpoczęcie wykopu - Apartamenty Nad Stawami

Działamy prężnie, trwają prace nad wykopem i związane z wykonywaniem konstrukcji żelbetowej budynku części podziemnej. Konstrukcja budynku jest wykonywana w technologii białej wanny. Następnie zostaną wykonane instalacje elektryczne uziemienia oraz instalacje sanitarne zlokalizowane w płycie fundamentowej. Wkrótce wrócimy z kolejną porcją nowinek z naszej budowy.

...

28 lutego 2021

Wystartowała nasza nowa strona!

Pierwszego marca uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Jesteśmy dumni z tego że dzięki Wam rozwijamy się i brniemy do przodu mogąc realizować dla Was coraz to lepsze inwestycje! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem.

...