Aktualności

4 marca 2021

Wykończenie pod klucz z firmą Consteel

Kupując mieszkanie lub segment w naszych inwestycjach możecie Państwo skorzystać z jednego z oferowanych pakietów: „mini”, „standard”, „premium” i „prestige”, które różnią się od siebie zakresem usług, materiałami i ceną, ale wszystkie bazują na doświadczeniu architektów i współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami.

...

5 kwietnia 2023

Wiosenne wieści z budowy – Apartamenty Nad Stawami

Z końcem marca w budynku została zamontowana winda, rozpoczęliśmy także montaż balustrad balkonowych. Postępują prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznej i sanitarnej oraz izolacji termicznej budynku.

...

6 marca 2023

Marcowy postęp prac – Apartamenty Nad Stawami

Ruszyły prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznej w budynku. Wykonane zostało ocieplenie stropu na kondygnacji garażowej. Trwają prace związane z wykonaniem instalacji sanitarnej oraz izolacji termicznej budynku.

...

7 lutego 2023

III Etap prac rozpoczęty – Apartamenty Nad Stawami

Zakończyliśmy prace murarskie oraz montaż pokrycia dachowego. Postępują prace związane z wykonaniem instalacji sanitarnej. Przygotowujemy się do wykonania izolacji termicznej budynku.

...

9 stycznia 2023

Noworoczne wieści z budowy – Apartamenty Nad Stawami

Prace murarskie dobiegają końca. Zakończony został montaż stolarki okiennej oraz więźby dachowej. Ruszyły prace związane z wykonaniem pokrycia dachowego i instalacji sanitarnej.

...

14 grudnia 2022

Przerwa świąteczna

Pragniemy poinformować, że biuro mazdom/sprzedaży będzie nieczynne w dniach od 27.12.2022 do 01.01.2023.

...

9 grudnia 2022

Mikołajkowy przegląd prac – Apartamenty Nad Stawami

Budynek A: Konstrukcja budynku została zakończona, prace murarskie postępują. Rozpoczęliśmy montaż więźby dachowej oraz stolarki okiennej. Budynek B: Trwa sprzątanie budynku. Czekamy na wykonanie przyłącza instalacji elektrycznej.

...

18 listopada 2022

Dzień otwarty już w sobotę 26.11

Zapraszamy wszystkich klientów do naszego biura sprzedaży, które będzie otwarte w godzinach 10-15. Przewidzieliśmy liczne promocje m.in.: - dla wszystkich osób, które kupią mieszkanie powyżej 50 m2 – komórka lokatorska gratis! - dla nowych klientów którzy podpiszą umowę deweloperską do końca roku - koszt podpisania umowy w cenie. - atrakcyjne rabaty na wybrane mieszkania

...

10 listopada 2022

Listopadowe wieści z budowy – Apartamenty Nad Stawami

Budynek A: Trwają prace zbrojarsko – szalunkowe stropu nad 3 piętrem. Prace murarskie wykonywane są już na 1 piętrze.Budynek B: Elementy wyposażenia budynku zostały zamontowane. Wykonane zostało również przyłącze instalacji gazowej

...

7 października 2022

Jesienne nowości – Apartamenty Nad Stawami

Budynek A: Konstrukcja garażu została ukończona. Trwają prace zbrojarskie i szalunkowe na parterze i 1 piętrze. Prace murarskie w zanadrzu. Budynek B: Prace związane z zagospodarowaniem terenu dobiegają końca. Trwa montaż elementów wyposażenia budynku.

...

6 września 2022

Aktualny status prac - Apartamenty Nad Stawami

Budynek A: Płyta fundamentowa została wylana w całości. Na budowie pojawił się dźwig. Postępują prace zbrojarskie oraz szalunkowe związane z wykonaniem ścian i słupów konstrukcyjnych oraz stropu na kondygnacji podziemnej.

Budynek B: Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu

...

3 sierpnia 2022

Sierpniowe newsy z budowy – Apartamenty Nad Stawami

Budynek A: Prace związane z wykopem oraz wylaniem betonu podkładowego zostały zakończone. Pierwsza część płyty fundamentowej została wylana. Trwają prace zbrojarskie. Budynek B: Zakończyliśmy montaż boxów w hali garażowej oraz portali drzwiowych. Części wspólne zostały pomalowane i wykończone. Od strony wschodniej rozpoczęliśmy prace związane z położeniem kostki brukowej

...

15 lipca 2022

Ruszamy z budową budynku A – Apartamenty Nad Stawami

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na budowę budynku A. Rozpoczęły się już prace związane z wykopem i wylaniem betonu podkładowego pod płytę fundamentową Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.

...

6 lipca 2022

Wakacyjne wieści z budowy – Apartamenty Nad Stawami

Montujemy już portale drzwiowe oraz boxy w hali garażowej. Położone zostały pierwsze gładzie gipsowe na klatkach schodowych i korytarzach. Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu. Cała powierzchnia garażu została już pokryta żywicą epoksydową.

...

3 czerwca 2022

Czerwcowa aktualizacja prac na budowie – Apartamenty Nad Stawami

Położone zostały pierwsze warstwy żywicy epoksydowej na posadzce w garażu. W obu klatkach zostały zamontowane windy. Rozpoczęto prace związane z zagospodarowaniem terenu.

...

5 maja 2022

V Etap prac – Apartamenty Nad Stawami

Szybkim tempem przystąpiliśmy do realizacji V etapu. Zakończyliśmy układanie gresu w częściach wspólnych i pomieszczeniach technicznych. Zostały zamontowane drzwi wejściowe do lokali oraz osprzęt elektryczny.
Trwają prace związane z montażem wind oraz przygotowanie do położenia warstwy żywicy epoksydowej na posadzce w garażu

...

4 kwietnia 2022

Wiosenne wieści z budowy- Apartamenty Nad Stawami

Zakończone zostały prace nad wylewką posadzek. Rozpoczęliśmy prace nad układaniem płytek gresowych w częściach wspólnych i balkonach. Pojawiły się już pierwsze balustrady balkonowe. Trwają prace przy montażu grzejników i osprzętu elektrycznego. Równocześnie odbywa się montaż drzwi lokalowych.

...

3 marca 2022

IV Etap prac rozpoczęty – Apartamenty Nad Stawami

Elewacja od strony wschodniej i północnej została wykonana. Pojawiły się tynki na wszystkich kondygnacjach i docieplone zostało poddasze. Trwa rozprowadzanie wszystkich instalacji a na 1 i 2 piętrze wylane zostały posadzki. Zaawansowanie prac jest na poziomie 80%.

...

9 lutego 2022

III Etap – końcówka prac – Apartamenty Nad Stawami

Dobiegają końca prace związane z wykończeniem izolacji termicznej budynku. Tynki pojawiają się już na 3 piętrze i poddaszu. Wykonane zostały pierwsze posadzki. Aktualny stan prac wynosi 70%.

...

6 stycznia 2022

Noworoczne wieści z budowy – Apartamenty Nad Stawami

Prace nad pokryciem dachowym i montażem stolarki okiennej dobiegły końca. Wykonana została również warstwa izolacji termicznej budynku (bez wykończenia), a tynki pojawiają się już w lokalach na 2 piętrze.

...

22 grudnia 2021

Przerwa noworoczna

Pragniemy poinformować, że biuro mazdom/sprzedaży będzie nieczynne w dniu 07.01.2022

...

30 listopada 2021

III Etap prac rozpoczęty! – Apartamenty Nad Stawami

Miło nam poinformować, że prace murarskie dobiegły końca. Więźba dachowa została wykonana, a na części dachu pojawiło się pokrycie. Prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznej i sanitarnej dobiegają końca. Kończymy również montaż stolarki okiennej. Rozpoczęliśmy prace związane z termoizolacją budynku.

...

3 listopada 2021

Postęp prac, sukces w sprzedaży – Apartamenty Nad Stawami

75% sprzedanych mieszkań – dziękujemy za okazane zaufanie! Postępują prace przy montażu stolarki okiennej i więźby dachowej. Rozpoczynamy prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznej i sanitarnej. Roboty murarskie dobiegają końca.

...

4 października 2021

Zakończenie konstrukcji budynku – Apartamenty Nad Stawami

Wiecha – wykonanie konstrukcji żelbetowej w 100 %. Trwają prace murarskie. Rozpoczynamy wykonanie więźby dachowej i montaż stolarki okiennej.

...

28 lipca 2021

Prace nabierają tempa - Apartamenty Nad Stawami

Zakończyliśmy prace związane z konstrukcją kondygnacji podziemnej (-1). Udało się to zrealizować z wyprzedzeniem zaplanowanego harmonogramu budowy. Obecnie wykonujemy konstrukcję pierwszej kondygnacji nadziemnej i przygotowujemy się do rozpoczęcia prac murarskich.

...

20 lipca 2021

Zakończenie inwestycji Oaza Spokoju Mazowiecka

Szanowni Państwo, niezmiernie miło jest nam poinformować o zakończeniu budowy naszej inwestycji Oaza Spokoju Mazowiecka i otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie. W imieniu firmy życzymy wszystkim mieszkańcom samych dobrych chwil spędzonych w nowym domu.

...

25 czerwca 2021

Rozpoczęcie wykopu - Apartamenty Nad Stawami

Działamy prężnie, trwają prace nad wykopem i związane z wykonywaniem konstrukcji żelbetowej budynku części podziemnej. Konstrukcja budynku jest wykonywana w technologii białej wanny. Następnie zostaną wykonane instalacje elektryczne uziemienia oraz instalacje sanitarne zlokalizowane w płycie fundamentowej. Wkrótce wrócimy z kolejną porcją nowinek z naszej budowy.

...

28 lutego 2021

Wystartowała nasza nowa strona!

Pierwszego marca uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Jesteśmy dumni z tego że dzięki Wam rozwijamy się i brniemy do przodu mogąc realizować dla Was coraz to lepsze inwestycje! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem.

...